Yaz Aylarının Keyifli Sporları


Havaların ısınması ve tatilin yaklaşması ile hem formda kalmak için hem de yeni bir hobi edinmek, eğlenceli vakit geçirmek için bir spora başlamak istiyor olabilirsiniz. Bu yazımızda yaz aylarında yapabileceğiniz eğlenceli sporları sıralayacağız. 

Yüzme

yuzme.jpg

Yaz aylarının vazgeçilmezi. Yüzme olmadan geçen bir yaz düşünülemez. Hem keyifli vakit geçirmenizi sağlarken hem de rahatlatan ve tüm kaslarınızı çalıştıran bir spor olması sebebiyle kısa sürede vücudunuz forma girer, sağlıklı bir bedene sahip olursunuz. 

Koşu

istanbul-dan-muthis-bir-kosu-performansi-7242359_x_2961_o.jpg


Açık havada her hangi bir yerde yapabileceğiniz tempolu ya da hafif tempolu bir sabah koşusu güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Kilo vermek ve kondisyonu artırmak için de ideal bir spor olan koşu, ayağınızda ideal bir koşu ayakkabısı olduğu sürece sorun olmaz. 

Fitness

fitness-antrenmanlarindan-verim-almak-icin-5-onemli-detay.jpg


Sağlıklı bir beden, kaliteli yaşam ve iyi bir beslenme alışkanlığı hayatınızda istiyorsanız fitness tam size göre. İçinde yer alan tırmanma, koşma, pedal çevirme, kürek çekme ve tempolu yürüyüş gibi aktiviteleri açık havada, her hangi bir spor salonuna gitmeden bile yapabilir, vücudunuzdaki fazla yağları kasa dönüştürebilirsiniz. 

Bisiklet

voznja-bicikla-1403517851-39598-850x460.jpg


Hem iyi bir spor hem de güzel bir hobidir bisiklet sürmek. Hava koşulları uygun olduğunda bisikletlerinizi bir ulaşım aracı olarak dahi kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm negatif enerjinizi atar ve fazla kilolarınızdan da kurtulursunuz. 

Yürüyüş

yuruyus-1-1.jpg


Hava koşulları, saat fark etmeksizin her an yapabileceğiniz yürüyüş, bacak kaslarının gelişmesi, kalp sağlığının korunması için de etkili bir spordur. Her gün yapacağınız 40 – 50 dakikalık yürüyüşler hem bedenen hem de ruhen size iyi gelecektir. 

Plaj Voleybolu 

plaj-voleybol-ligi-basliyor-272658-5.jpg


1996 yılından beri profesyonel bir spor dalı olarak kabul edilen plaj voleybolu yaz aylarının deniz kenarında yüzmeden sonra en çok yapılan sporlarından biridir. Çoğu zaman eğlence amaçlı arkadaş gruplarının oynaması ile başlasa da kumun üzerinde voleybol oynamak hem negatif enerjinizi atmanıza hem de kaslarınızın çalışmasına neden olur. 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Aylarının Keyifli Sporları

Giriş Yap

Bize katılın!

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Sıfırlama

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Bize katılın!

Geri dön >>
Giriş Yap
Bir format seç
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF